Opis:


Każdy kierowca jest zainteresowany, czy samochód kupiony z drugiej ręki aby na pewno działa prawidłowo, nie ma ukrytych wad i nadaje się do bezpiecznej i komfortowej jazdy. Nie jest tajemnicą, że na pojazdy sprzedawane na rynku wtórnym trzeba czasami uważać, bo wiele modeli kryje przykre niespodzianki. Jakość diagnozowania i usuwania potencjalnych wad świadczy także o profesjonalizmie zakładów, które oferują pomoc w tym zakresie.

Do diagnostyki silnika służy specjalny interfejs iCar Pro Elm 327 WiFi marki Vgate, który jest dostosowany do systemów Android i Windows. Dzięki oprogramowaniu GeekOBDG można sczytać błędy silnika i usunąć je. Warto pamiętać, że w system OBDII powinny być wyposażone samochody sprzedawane między innymi w USA (po 1996 roku) i Polsce (od 2000 roku benzynowe, od 2004 z silnikiem diesla).

Interfejs w bardzo korzystnej cenie można zamówić na stronie system1.pl. Przy większym zamówieniu (powyżej 300 złotych wartości) przesyłka jest gratisowa. Warto wiedzieć, jak usprawniać działanie silnika – najważniejszego elementu w każdym samochodzie.

Data dodania: 04-12-2019

Opinie o SYSTEM 1 Sp. z o. o.


Brak komentarzy! Bądź pierwszy/a!

O firmie:


Nazwa firmy: SYSTEM 1 Sp. z o. o.

Domena: https://www.system1.pl/

Adres: E. Plater 25A

Miejscowość: Szczecinek

Kod pocztowy: 78-400

Telefon: +48695666646


Oceń firmę (0 z 0 głosów)